FA24NP02E682JNU06
MFR.Part #
FA24NP02E682JNU06
JLCPCB Part #
C1620609
Package
Plugin,P=5mm
Description
250V 5mm 6.8nF C0G ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS