FA24NP02A103JNU06
MFR.Part #
FA24NP02A103JNU06
JLCPCB Part #
C1621261
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 10nF 5mm C0G ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS