FA24C0G2W561JNU00
MFR.Part #
FA24C0G2W561JNU00
JLCPCB Part #
C1633320
Package
Plugin,P=5mm
Description
450V 560pF 5mm C0G ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS