FA23X7R2J154KNU06
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
FA23X7R2J154KNU06
JLCPCB Part #
C1623659
Package
Plugin,P=5mm
Description
150nF 5mm 630V X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS