FA23NP02E154JRU00
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
FA23NP02E154JRU00
JLCPCB Part #
C1623712
Package
Plugin,P=5mm
Description
150nF 250V 5mm C0G ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS