FA23C0G2J104JRU00
MFR.Part #
FA23C0G2J104JRU00
JLCPCB Part #
C1623623
Package
Plugin,P=5mm
Description
100nF 5mm 630V C0G ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS