FA20X7R2E224KNU00
MFR.Part #
FA20X7R2E224KNU00
JLCPCB Part #
C1641122
Package
Plugin,P=5mm
Description
220nF 250V 5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS