FA20X7R2A225KRU06
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
FA20X7R2A225KRU06
JLCPCB Part #
C1641128
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 2.2uF 5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS