FA20C0G2A473JNU00
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
FA20C0G2A473JNU00
JLCPCB Part #
C1641125
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 47nF 5mm C0G ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS