FA18X8R2A222KNU00
MFR.Part #
FA18X8R2A222KNU00
JLCPCB Part #
C1632611
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 2.2nF 2.5mm X8R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS