FA18X8R2A103KNU06
MFR.Part #
FA18X8R2A103KNU06
JLCPCB Part #
C1621184
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 10nF 2.5mm X8R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS