FA18X8R1H223KNU00
MFR.Part #
FA18X8R1H223KNU00
JLCPCB Part #
C1627979
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
22nF 50V X8R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS