FA18X7R2A332KNU00
MFR.Part #
FA18X7R2A332KNU00
JLCPCB Part #
C1631283
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 3.3nF X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS