FA18X7R1H333KNU06
MFR.Part #
FA18X7R1H333KNU06
JLCPCB Part #
C1620999
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
33nF 50V X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS