FA18NP02A330JNU00
MFR.Part #
FA18NP02A330JNU00
JLCPCB Part #
C1632554
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 33pF C0G ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS