FA18NP02A152JNU00
MFR.Part #
FA18NP02A152JNU00
JLCPCB Part #
C1633225
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
1.5nF 100V C0G ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS