FA18NP01H392JNU06
MFR.Part #
FA18NP01H392JNU06
JLCPCB Part #
C1631495
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
3.9nF 50V C0G ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS