FA18NP01H181JNU00
MFR.Part #
FA18NP01H181JNU00
JLCPCB Part #
C1627982
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
180pF 2.5mm 50V C0G ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS