FA18NP01H122JNU00
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
FA18NP01H122JNU00
JLCPCB Part #
C1631781
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
1.2nF 2.5mm 50V C0G ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS