FA16NP02A333JNU00
MFR.Part #
FA16NP02A333JNU00
JLCPCB Part #
C1642174
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 2.5mm 33nF C0G ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS