FA14X8R1E474KRU00
MFR.Part #
FA14X8R1E474KRU00
JLCPCB Part #
C1633228
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
2.5mm 25V 470nF X8R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS