FA14X7S2A154KRU00
MFR.Part #
FA14X7S2A154KRU00
JLCPCB Part #
C1635599
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 150nF 2.5mm X7S ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS