FA14X7R1H155KRU00
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
FA14X7R1H155KRU00
JLCPCB Part #
C1636605
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
1.5uF 2.5mm 50V X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS