DPX205850DT-4054B1
MFR.Part #
DPX205850DT-4054B1
JLCPCB Part #
C307672
Package
SMD-6P,2x1.2mm
Description
-40℃~+85℃ 0.53dB 15dB 50Ω 800MHz~2.17GHz、2.4GHz~5.85GHz SMD-6P,2x1.2mm RF Filters ROHS