DPX205850DT-4052B2
MFR.Part #
DPX205850DT-4052B2
JLCPCB Part #
C3271737
Package
SMD-6P,1.3x2mm
Description
-40℃~+85℃ 0.6dB 0.8dB 12dB 12dB 12dB 15dB 2.4GHz~5.85GHz 704MHz~1.578GHz SMD-6P,1.3x2mm Duplexers ROHS