DPX205850DT-4043A1
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
DPX205850DT-4043A1
JLCPCB Part #
C3271684
Package
SMD-8P,1.3x2mm
Description
-40℃~+85℃ 0.5dB 0.75dB 11dB 12dB 17dB 2.4GHz~2.5GHz 21dB 4.9GHz~5.85GHz SMD-8P,1.3x2mm Duplexers ROHS