DPX165950DT-8118A1
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
DPX165950DT-8118A1
JLCPCB Part #
C2654552
Package
SMD-4P,0.8x1.6mm
Description
-40℃~+85℃ 0.8dB 0.9dB 14dB 15.8dB 2.4GHz~2.5GHz 20dB 20dB 4.9GHz~5.95GHz SMD-4P,0.8x1.6mm Duplexers ROHS