CS85-B2GA471KYASA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CS85-B2GA471KYASA
JLCPCB Part #
C340578
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
250V 470pF X1,Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS