CLF7045T-4R7N-H
MFR.Part #
CLF7045T-4R7N-H
JLCPCB Part #
C2914005
Package
SMD,6.9x7.2mm
Description
20mΩ 3.6A 4.7uH ±30% SMD,6.9x7.2mm Power Inductors ROHS