CLF7045T-3R3N-D
MFR.Part #
CLF7045T-3R3N-D
JLCPCB Part #
C387867
Package
SMD,7.2x6.9mm
Description
16.4mΩ 3.3uH 4.1A 5A AEC-Q200 ±30% SMD,7.2x6.9mm Power Inductors ROHS