CLF7045T-330M-H
MFR.Part #
CLF7045T-330M-H
JLCPCB Part #
C7229407
Package
SMD,7.2x6.9mm
Description
1.4A 110mΩ 33uH ±20% SMD,7.2x6.9mm Power Inductors ROHS