CLF7045T-330M-D
MFR.Part #
CLF7045T-330M-D
JLCPCB Part #
C3222236
Package
SMD,7.2x6.9mm
Description
1.4A 1.55A 132mΩ 33uH AEC-Q200 ±20% SMD,7.2x6.9mm Power Inductors ROHS