CLF7045T-2R2N-D
MFR.Part #
CLF7045T-2R2N-D
JLCPCB Part #
C474321
Package
SMD,7.2x6.9mm
Description
14.6mΩ 2.2uH 4.3A 5.5A AEC-Q200 ±30% SMD,7.2x6.9mm Power Inductors ROHS