CLF7045T-221M-D
MFR.Part #
CLF7045T-221M-D
JLCPCB Part #
C2045187
Package
SMD,7.2x6.9mm
Description
220uH 520mA 620mA 792mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7.2x6.9mm Power Inductors ROHS