CLF7045T-1R5N-H
MFR.Part #
CLF7045T-1R5N-H
JLCPCB Part #
C3221498
Package
SMD,7.2x6.9mm
Description
1.5uH 11mΩ 4.9A ±30% SMD,7.2x6.9mm Power Inductors ROHS