CLF7045T-151M-H
MFR.Part #
CLF7045T-151M-H
JLCPCB Part #
C6150234
Package
SMD,7.2x6.9mm
Description
150uH 480mΩ 610mA ±20% SMD,7.2x6.9mm Power Inductors ROHS