CLF6045T-6R8N-D
MFR.Part #
CLF6045T-6R8N-D
JLCPCB Part #
C2047303
Package
SMD,6.2x5.9mm
Description
2.2A 2.2A 27mΩ 6.8uH AEC-Q200 ±30% SMD,6.2x5.9mm Power Inductors ROHS