CLF6045T-4R7N-H
MFR.Part #
CLF6045T-4R7N-H
JLCPCB Part #
C5573652
Package
SMD,6.2x5.9mm
Description
2.5A 23mΩ 4.7uH ±30% SMD,6.2x5.9mm Power Inductors ROHS