CLF6045T-470M-D
MFR.Part #
CLF6045T-470M-D
JLCPCB Part #
C360699
Package
SMD,6.2x5.9mm
Description
130mΩ 47uH 900mA 900mA AEC-Q200 ±20% SMD,6.2x5.9mm Power Inductors ROHS