CLF6045T-101M-H
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CLF6045T-101M-H
JLCPCB Part #
C6142989
Package
SMD,6.2x5.9mm
Description
100uH 340mΩ 640mA ±20% SMD,6.2x5.9mm Power Inductors ROHS