CLF6045T-1R5N
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CLF6045T-1R5N
JLCPCB Part #
C307649
Package
SMD,6.2x5.9mm
Description
1.5uH 13mΩ 4.2A 4.4A Wirewound Inductor ±30% SMD,6.2x5.9mm Power Inductors ROHS