CLF6045NIT-1R5N
MFR.Part #
CLF6045NIT-1R5N
JLCPCB Part #
C307648
Package
SMD
Description
1.5uH 13mΩ 4.5A 5.5A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD Power Inductors ROHS