CLF5030NIT-221M-D
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CLF5030NIT-221M-D
JLCPCB Part #
C2042649
Package
SMD,5.3x5mm
Description
2.53Ω 220uH 280mA 460mA AEC-Q200 ±20% SMD,5.3x5mm Power Inductors ROHS