CLF12555T-4R7N-D
MFR.Part #
CLF12555T-4R7N-D
JLCPCB Part #
C1332307
Package
SMD,12.5x12.1mm
Description
15.2mΩ 4.7uH 5.3A 9.6A AEC-Q200 ±30% SMD,12.5x12.1mm Power Inductors ROHS