CLF12555T-1R5N-D
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CLF12555T-1R5N-D
JLCPCB Part #
C5597478
Package
SMD,12.5x12.1mm
Description
1.5uH 16.4A 6.7A 7.3mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,12.5x12.1mm Power Inductors ROHS