CLF12555T-101M-H
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CLF12555T-101M-H
JLCPCB Part #
C5573640
Package
SMD,12.5x12.1mm
Description
1.3A 100uH 190mΩ 2.1A ±20% SMD,12.5x12.1mm Power Inductors ROHS