CLF10060NIT-4R7N-D
MFR.Part #
CLF10060NIT-4R7N-D
JLCPCB Part #
C138642
Package
SMD,10x10.1mm
Description
14.3mΩ 4.7uH 5.7A 5.7A AEC-Q200 ±30% SMD,10x10.1mm Power Inductors ROHS