CLF10060NIT-1R0N-D
MFR.Part #
CLF10060NIT-1R0N-D
JLCPCB Part #
C138638
Package
SMD,10x10.1mm
Description
10.5A 11.5A 1uH 7.02mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,10x10.1mm Power Inductors ROHS