CK45-R3FD681K-VRA
MFR.Part #
CK45-R3FD681K-VRA
JLCPCB Part #
C5596279
Package
Plugin
Description
10.5mm 3kV 680pF 7.5mm ±10% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS