CK45-R3FD331K-GRA
MFR.Part #
CK45-R3FD331K-GRA
JLCPCB Part #
C695396
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
330pF 3kV 6mm 7.5mm 8.5mm ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS